HAKKIMIZDA

Elik Otel Restaurant Kastamonu Araç ilçesinde hizmet vermekte olup, 2018 yılında Araç Belediyesi’nden işletmesini alan İnan Polat Topçu tarafından daha iyi hizmet anlayışıyla restore edilmiştir. Adını yemyeşil doğasında her an karşınıza çıkabilecek elik keçisinden alan Elik Otel Restaurant profesyonel hizmet anlayışı ile Türk turizmine ve yöre halkına en iyi hizmeti sunmayı prensip edinmiştir.

Otelin bulunduğu Araç ilçesi, Karadeniz Bölgesi’nin batı karadeniz bölümünde Kastamonu iline bağlı bir ilçe merkezidir. Kastamonu-Karabük yolu üzerinde ve Ilgaz dağlarından kaynağını alan Araç çayının kuzey kıyısında kurulmuştur. Doğusunda Kastamonu ve İhsangazi, batısında Safranbolu, kuzeyinde Daday, güneyinde Kurşunlu ve Çerkeş ilçeleri bulunmaktadır. Kastamonu’ya 40 kilometre, Safranbolu’ya 63 kilometre mesafede merkezi bir konumda yer almaktadır.

Elik Otel Restaurant 3 yıldızlı olup; doğayla iç içe olan odalarında huzurlu, konforlu ve kaliteli konaklamasıyla; lezzetli yöresel yemekleriyle tüm organizasyonlarınız için 500 kişi kapasiteli restaurantıyla; düğün, nişan, söz, sünnet gibi her türlü organizasyonlarınızda aile sıcaklığı içinde mutluluğunuzu paylaşacak ekibi ve 500 kişi kapasiteli salonuyla; siz değerli misafirlerimize profesyonel çalışanları ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Elit Otel Restaurant; twin oda, standart oda, double oda seçenekleriyle toplamda 80 yatak kapasitelidir. Yemek organizasyonlarınız için restaurant 500 kişi; düğün, nişan, söz, sünnet gibi davetleriniz için salon ise 500 kişi kapasitelidir. Organizasyonlarınız için açık alanımız da mevcuttur.

Vizyonumuz: Misafirlerimizin huzur bulduğu, mutluluğu yakaladığı en iyi otel anlayışıyla Kastamonu’nun “EN”i olmaktır.

Misyonumuz: Biz; çevresine duyarlı, kaliteli hizmet sunan; proaktif çalışanlarımız ile misafir memnuniyetini ilke edinmiş, yenilikçi ve güvenilir bir aileyiz.

Elik Otel & Restaurant ve Etkinlik Salonu Hakkımızda